"Şeytan İçinde ki Sestir; O Sese Kulak Ver"

-Zorlu BUĞRAHAN-

2 Ekim 2008 Perşembe

Kurtlar Vadisi 9 Ekim'de başlıyor

kurtlar vadisinin 9 ekimde başlayacağına dair haberlerle karşılaşmaya başladım I hop ( umarım :) ) doğrudur. işte bir haber:

Yıllardır seyirciyi televizyon karşısına kilitleyen ve izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor
Geçtiğimiz sezona nefesleri kesen bir finalle tatile giren Kurtlar Vadisi Pusu, 9 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak bölümüyle yeni sezona merhaba diyecek.

Dizinin resmi internet sitesi www.kurtlarvadisi.comdan www.kurtlarvadisi.com'dan yapılan açıklamada; Kurtlar Vadisi - Pusu dizisinin, Haziran ayındaki sezon finalinin devamındaki birçok sorunun yeni bölümlerde cevabını bulucağı bildirildi.

Dizinin yeni bölümlerindeki senaryosuyla ilgili ipuçlarının da verildiği açıklama şöyle: "İllegal yöntemlerle ülke yönetimini ele geçirmek isteyen güçler, yeni şartlar ve olayları kullanarak amaçları için çalışmaya devam edecek. Onları engellemeye çalışan Polat Alemdar'ın işi bu kez daha zor olacak. Çünkü hem ekibi kan kaybedecek hem de düşmanları taktik değiştirecek ve güç gösterilerinde daha acımasız olacak

Kaynak: http://www.haber10.com/haber/138533/

0 yorum:

 
Dizi